Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.2.2-n nél, hogy...

Android 4.2.2-n nél, hogy lehet alapértelmezett videólejátszót módosítani?

Figyelt kérdés
Videó indításánál nem kínálja fel a telepített videólejátszókat... És nem tudom módosítani.

2014. febr. 11. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A beállítások/alkalmazások menün belül kiválasztod azt a videólejátszót, amit alapból mindig megnyit, és ott rámész a "clear defaults"-ra, magyarul valami olyasmi lehet a neve, hogy alapértelmezett beállítások törlése.


Ezután ha elindítasz egy videót, akkor utána megint meg fogja kérdezni, hogy mégis mivel nyissa meg.

2014. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez eddig oké, de nem találom melyik az... mindegyik lejátszónál az van hogy nem ez az alapértelmezett. A galériából akarom idítani a videót aztán indítja is egy valami gyári videólejátszó.
2014. febr. 11. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Tölts le egy másik videólejátszót, pl. MX Player, és olyankor is meg szokta kérdezni asszem, hogy mi legyen az alap. Aztán ha kiválasztottad, hogy mi legyen az alap, akkor törölheted az MX Playert ha nem kell.
2014. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Letöltöttem pont az mx et meg még másik kettőt is de nem kérdezi meg. Nem tudom mi van vele.
2014. febr. 11. 22:37
 5/14 A kérdező kommentje:
Olyan mint ha a galériának lenne egy külön videó lejátszója.
2014. febr. 12. 09:58
 6/14 Wadmalac ***** válasza:

A galériának van is saját lejátszója. Elég butuska. Ha az alkalmazáskezelőben a galéria adatait törlöd, elvileg törlődik az alapértelmezés beállítása is.

Utána majd a teló videó nyitásakor meg fogja kérdezni , hogy mivel nyissa és ott lesz a választás, mindig vagy csak egyszer. Ha rányomsz a mindigre, az adott fájlformátumhoz alapértelmezetté válik az a lejátszó. Érdemes inkább mindig a csak egyszert nyomni.

Egyébként ha felteszel egy RootExplorert, akkor ott a fájlon hosszú érintésre feljövő menüben lesz open with és kiválaszthatod az alkalmazást, amivel nyitni akarod.

2014. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már ezt is próbáltam. De nem segít. Ha más fájlkezelővel nyitom meg akkor tudom másikkal is lejátszatni, galérián belül nem lehet választani. Már újraraktam a romot az se segített ugyan ilyen.
2014. febr. 13. 08:48
 8/14 Wadmalac ***** válasza:

Hát ne galériával nyisd meg.

Tedd fel a QuickPic-et és azt használd galériának.

2014. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ok, máshogy nem lehet megoldani. Köszi.
2014. febr. 15. 14:24
 10/14 anonim válasza:
Beállítások/Alkalmazások/itt megkeresed azt a videólejátszót amelyiket mindig behoz, rákattintassz/alapértelmezés törlése// ennyi ; legközelebb kihozza a választékot
2014. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!