Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a BlackBerry...

Mi a véleményetek a BlackBerry telefonokról?

Figyelt kérdés

Épp telefonnézőben vagyok és elgondolkoztam egy BlacBerry-n. Még sosem volt QWERTY/QWERTZ telefonom, de emellett döntöttem.


Attól félek, hogy minden fizetős lenne rajta és mivel ritka itt Magyarországon, ezért az esetleges szervizeléssel is megszenvednék.


Egyébként a Nokia és a Sony E. is esélyes.

Mit gondoltok?


Csak olyan írjon, akinek volt/van is ezek közül!



2014. febr. 12. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Pearl-öm, de nem igazán nyerte el a tetszésemet, anyámnak van egy Bold 9000-ese az egész pofás darab a qwerty is megszokható, de az a trackball szerintem borzalmas (a 9700 optikai trackball vagy touch pad, nem is tudom hogy hívják szerintem jobb), viszont nekem mint megrögzött android felhasználónak elég fapadosnak tűnik ez a modell is. A két rendszer teljesen más felhasználói rétegnek készült, szóval ez nem a telefon hibája csak nekem mások az igényeim. Ettől függetlenül borzasztó jó a hangminősége telefonálás közben, meg kihangosítva is, ebben a tekintetben köröket ver ár más készülékekre.

Aztán apám karácsonyra meglepte magát egy Z10-essel és android után én simán át tudnék váltani erre a telefonra, illetve a BB10-es rendszerre. Teljes érintőkijelzős, elég jó hardver, a rendszer jó, van rá sok alkalmazás és még az androidos dolgokat is képes futtatni.

A szerviz miatt nem kell aggódni, mert az van, egy legalábbis Pesten biztos (aki nem pesti vagy Pest közelébe lakik annak mondjuk kicsit macerás lehet eljuttatni a telefont), náluk van minden és meg is tudják csinálni. [link]

Összességében jó telefonok.

2014. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. szept. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!