Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismer valaki valódi HD minőség...

Ismer valaki valódi HD minőségű élő háttérképet Androidra?

Figyelt kérdés

HD minőségű élő háttérképet szeretnék Androidra.

Tudom hogy az Android play tele van ilyenekkel csak az a probléma hogy ezek nagyon távol állnak a HD-minőségtől.

Galaxy s4-re szeretném.


2014. febr. 13. 08:36
 1/6 menta34 ***** válasza:
És ezeknek amúgy mi értelme? megmutatod mindenkinek, hogy milyen faca? :) közben lassít és merít és tök haszontalan:)
2014. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az értelme annyi részemről hogy feldobja a telefon kijelzőjét, és mert tetszenek nem pedig azért hogy másnak dicsekedhessek vele...

A lassulásról pedig annyit hogy bebas.na ha egy Samu S4-es hardvert lelassítana:)

Tiszteletem.

2014. febr. 13. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy csomó, kategorizálva is vannak:

[link]

2014. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó az oldal csak sajnos nincs élő háttérkép.
2014. febr. 13. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.. Lassítja a telefont és jobban meríti az akkut. A Samu S4 HW-ja tényleg nagyon erős, de hiába hogyha az android ilyen téren SZAR. Hiába nagy HW ha az android nincs kellőképpen optimalizálva. a samu touchwize meg főleg nem az.
2014. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én akkor is kitartok amellett hogy nem lassítja be ezt a típusú telefont, és szerintem a prémium kategóriás telefonoknál teljesen rendben van az android optimalizálás, legyen az htc one stb...


Ezzel egyidejűleg SZERETNÉM KÉRNI a válaszolókat hogy csak és kizárólag a kérdésre válaszoljanak, nem szeretnék egy újabb témát ebben a kérdésben, nem kell az hogy most az iOS vagy a WP jobb mint az Android, az Android egy szar stb... Ez legyen mindenki saját véleménye amit máshol oszt meg.

2014. febr. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!