Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia Mini Pro...

Van egy Sony Xperia Mini Pro (sk17i) okostelefonom. Előlapi kamerám hogyan tudnám működésre bírni?

Figyelt kérdés
Másfél éves, megkímélt, még fólia is meg van. Leejtettem, megütötte magát, többször megszakadt a hálózattal a kapcsolat emiatt. De ez már rendbe jött. Viszont az előlapi kamera megadta magát. Van vki akinek volt ilyen? Itthon hogyan tudnám működésre bírni? Köszönöm előre a segítséget!
2014. febr. 13. 14:01
 1/10 Wadmalac ***** válasza:

Hát otthon csak úgy, ha házhoz jön a szerelő.

Én nem kotornék bele, pedig finommech. műszerész/gépész vagyok. Max belenéznék, hogy hátha vmi sima kontakthiba elmozdulás miatt, de ez nem túl valószínű.

Ha még nem csináltál ilyet, bízd szakira.

2014. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fizikailag nem próbálom meg. Hibakereső alkalmazásról, programról meg nem tudok semmit.
2014. febr. 13. 14:25
 3/10 Wadmalac ***** válasza:

Ez úgyis hardveres hiba lesz.

Azért a szerviz menübe benézhetsz. Ott van test camera funkció is.

Telefon tárcsázás képernyőn beütöd: *#*#SERVICE#*#*

Bejön a service menü, ott van service test menüpont, azonbelül secondary camera.

Ha itt működik, akkor a probléma szoftveres.

2014. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezzel a kóddal néztem meg: *#*#7378423#*#*.

Secondary Camera kiválasztásánál ezt írja: This device does not support the function.

2014. febr. 13. 14:50
 5/10 Wadmalac ***** válasza:

Pfff....disznóság, hogy kihagyták. Most direkt megnéztem a Z-men, működik a funkció. Hát akkor nemigen jutsz tovább otthon.

Nincs közelben valami jófej független szerviz?

2014. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megfogom a legközelebbinél érdeklődni, Miskolcon. Azért kösz mindent!
2014. febr. 13. 15:06
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
Hopp, az sem kizárt, hogy a service menü azért mondja, hogy not supported, mert NEM ÉRZÉKEL KAMERÁT. Egyáltalán.
2014. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam.
2014. febr. 13. 15:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Még az is lehet, hogy a szalagkábel csúszott ki a helyéről.
2014. febr. 13. 15:35
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
Vagy egy forrasztás kattant el. Jófene tudja.
2014. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!