Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a legkisebb mobiltel...

Melyik az a legkisebb mobiltelefon ami szinte alig látszik a zsebben és telefonálásra, sms-ezésre jól használható? Ja és még újonnan kapható?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 16:44
 1/3 anonim válasza:
Szerintem iPhone, az kicsi és csúcskategóriás. Ott van még az Xperia Z1C ami szintén kicsi és nagyon jó. Ha meg csak azokra kell amit írtál akkor Xperia Mini Pro, bár nagyon gyenge telefon, de kicsi.
2014. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem okostelefonra gondoltam...
2014. febr. 13. 18:00
 3/3 anonim válasza:
Akkor bármelyik jó, egyik se tud semmit pluszba, ha meg igen akkor mindegy, mert azt írtad, hogy csak telefonálni és SMS-re kell. Azok viszont semmire sem használhatók, szóval még szerintem gondold át.
2014. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!