Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gmail-ben mikor vált át a...

Gmail-ben mikor vált át a "tétlen android" jel zöld kamerává? Ha telefonálok, vagy ha gmailben videotelefonálok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 18:50
 1/2 anonim válasza:
Szerintem akkor is zöld lesz, ha bármire használod a telefont. Mivel a Google, tehát a GMail is android alapú az okostelón, észleli, ha használod a telefont, tehát már nem vagy "tétlen". Én legalábbis így vettem észre.
2014. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok! Bocsi, hogy beleszólok, de csak itt láttam ezzel kapcsolatban kérdést és hátha tudtok segíteni nekem.

Mit jelent az, ha nem zöld kis kör vagy ha tétlen sárga stb. jelenik meg, hanem kamera alakú és úgy "váltja" a színeit? Mi a különbség, hogy mikor melyik van?

Előre is köszi!

2015. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!