Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy Samsung...

Mennyibe kerül egy Samsung Galaxy Ace szoftverfrissítése?

Figyelt kérdés
Semmi alkalmazás nincs a telefonomon,csak a messenger és mégis azt írja ki,hogy tele van a memóriakártya.Már mindent letöröltem és most az üzenetek tára telt meg,pedig egy üzenetem sincs.A messengerből is állandóan kidob és kényszerbezárást ír ki..Egyik ismerősöm mondta,hogy neki is ugyanez volt,és bevitte szervízbe.Ott azt mondták- hogy egyszerű szoftverfrisstésről van szó,és a telefon ugyanolyan jó lesz,mint új korában. Mennyi egy szoftverfrissítés,vagy ha nem ez a probléma vele,akkor mi lehet? :||
2014. febr. 13. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus androidbetegség

A korából fakad mert ugye az elején tömve volt alkalmazásokkal most meg már egy smst sem fogad


Én 3 telót nyűttem így el mire wp-re váltottam


Ha a szoftverfrissítés legalább időszakos javulást is jelenthet akkor mindenkép megéri

Főleg hogy otthon ingyen is megcsinálhatod a gépeddel

2014. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért volna ez androidbetegség?


Kevés belső memóriát raktak ebbe a xarba, az a helyzet és ez mégis egy több, mint 3 éve kadott teló.


A szoftverfrissítés pedig annyi, hogy nyomsz egy gyári visszaállítást...

2014. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azért betegség mert ezzel a gyáribeáll visszaállítással a telefon ujra működik majd 3-4 hónapig

aztán megint visszajön a probléma

aztán már csak 2 hónapig bírja és megint bef0sis

és ez az idő egyre csökken míg 2-3 naponta kell majd visszaállítani a gyári beállításokat

2014. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Akkor most megcsináljam a gyári adatok visszaállítását,vagy inkább vigyem el? A telefonszámok törlődni fognak? :s

2014. febr. 13. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináld meg otthon, googleben van millió leírás hozzá. A számokat meg a telefon leszedi újra a google fiókból.
2014. febr. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az android-betegséges hozzászólás meg emeletes marhaság.
2014. febr. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. febr. 14. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!