Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől ilyen katasztrofálisan...

Reflmix kérdése:

Mitől ilyen katasztrofálisan drágák a telefonok a T-mobile nál?

Figyelt kérdés
Nézegettem telefonokat mert gondoltam kéne lassan venni egyet, és hát őszintén megmondva használható "jó" kategóriába tartozó telefont 50-60 ezer alatt nem találtam! Régebben az Xperia X8 at vettem 30ezer ért és akkor még az számított "csúcs" mobilnak !

2014. febr. 13. 21:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetesen feltöltő kártyás telefonokról van szó !
2014. febr. 13. 21:11
 2/6 anonim ***** válasza:

valóban


androidosból ami jó, az drága...s3 mini és társai


ár/érték arányban ami jó az a win8-as lumia 520

az csak 35 ezer Ft (media marktban csak 25 ezer Ft)

andoid funok nem szeretik amúgy ezt ...


válasz:

azért mert így is megveszik az emberek


szerintem sok 60 ezer ft egy telefonra

2014. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már más lett a hasznalhato mobil definicioja mint akkor volt

Az okostelefonok dömpigjét éljük és a szolgáltatók igyekeznek őket előfizetésesen eladni mert az nekik fix bevétel 1-2 évig

Ezért drágábbak a dominos telefonok.gyakran még a gyári független árakon is tulmutatnak

Nezz ki egy telot es vedd meg fuggetlenul

Jo eselyel sporolsz egy par ezrest

2014. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 b95 ***** válasza:

Azért szoktak lenni jó ajánlatok, csak figyelni kell az aktuális ajánlatokat.

Én pl. 69-ért vettem BlackBerry Z10-et ami szerintem baromi jó vétel volt! Ennyiért szinte ajándék.

2014. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát azért én 40 ezernél többet nem adnék egy telefonért .. Szerintem nem ér meg annál többet .. Gondolok én arra hogy az ember 1 másodperc alatt el hagyja a készüléket , tönkremegy , vizet ér stb.. Nyilván ha nagyon kéne akkor kicsit túlmennék a 40 ezren, de akkor is kicsit idegesít hogy egy nyomorult 1GHZ- 2 magos telefonhoz nem jutok 50 alatt ... ( Nem olyan kell csak most ezt néztem ! )
2014. febr. 13. 22:02
 6/6 b95 ***** válasza:

„Gondolok én arra hogy az ember 1 másodperc alatt el hagyja a készüléket , tönkremegy , vizet ér stb.”


Nem tudom, de szerintem ez nem reális indok arra, hogy ne vegyél 40-nél többért telefont.

Ha odafigyelsz, akkor meg mi baj lehet.

Nekem 2006-óta van mobilom, de még egyiket sem érte komolyabb baleset. Max annyi, hogy az utcán elejtettem, életemben összesen, ha jól emlékszem, 3x, de egyik eset sem végződött töréssel, repedéssel vagy hasonlóval, pedig egyszer a One S is betont fogott!

2014. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!