Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberrel tényleg ingyenes a...

Viberrel tényleg ingyenes a telefonhívás? (Nem az üzenet)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Vibert én is meg a baráznőm is. Viberrel ingyen hívhatjuk egymást?

2014. febr. 14. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,viszont internet nélkül nem müködik tehát végsösoron nem 100%-ban ingyenes mert a netért fizetni kell(kivéve ha wifi és lopod valahonnan)
2014. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ingyenesnek ingyenes,Wi-Fi vagy mobilinternet kell hozzá,szóval nagyjából az mint a Skype,mert ingyenes csak internet kell hozzá.
2014. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
ez a viber f @szság hihetetlen,minőségre is egy nulla,nem értem mi ez az örültség a viber körül,eddig nem használt senki skypot??? vagy más messenger programot,ez sem tud többet azoknál-
2014. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3: Nem mindenkinek kell HD hang, a minőség nekem jó. Ha neked nem, akkor használj skype-t meg havi 1 GB mobilinternetet.

A viber kevesebb adatforgalmat igényel.


#Kérdező:Ingyenes, csak internetkapcsolatnak kell lennie (mobilnet,wifi hálózat).

2014. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
# 4,ingyenes cask mégsem :)) persze minden messenger program ingyenes,csak kell hozzá a net,na ennyire ingyenes ez a fostalicska is,ingyen a mai világban mit osztogatnak??? ha,van is az olyan.
2014. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5.

Értetlenkedhetsz kedvedre, jogod van hozzá, de ha akarod, akkor értheted is. Ha van interneted, nem kerül külön pénzbe a Viber, tehát ingyen van.

2014. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
értem én ,úgyanolyan ingyen mint a többi ehez hasonló,csak én pont ezt a viszart nem csipem,meg föleg nem kell úgy csinálni mintha ez mitudom én milyen új találmány lenne,már ezelött is volt ilyesmi,na cask ennyi ,rühelem a viszartbert(vibert) még kiírni is utálom helyesen. :)))))
2014. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Maradj csak a Skype-nál, és próbálj korlátozott mobilnettel (32/32) telefonálni folyamatosan. Mindemellett élvezd, hogy a szándékos hátsókapuk által azt tudnak meg rólad amit szeretnél.


Kérdező: A Viber maga ingyenes, kivétel a Viber out (Viberen keresztül hívhatsz olyat is 22Ft-os percdíjért, akit Viberen nem érnél el épp.). Net viszont kell hozzá, amiért meg ugye fizetned kell.

2014. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!