Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell egy androidsos...

Hogy kell egy androidsos telefonra alkalmazásokat/ játékokat telepíteni?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok ebben Sony Xperia L-em van. És arra lennek kíváncsi melyik mappába kell másolni a játékot alkalmazást és a telefonon hogyan nyissam meg?

2014. febr. 14. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Wifi bekapcsol, Play Áruházast indítod, Google accounttal (egy sima gmailes levelező fiók már jó) belépsz (kérni fogja) válogatsz a játékok között, ráböksz a letöltésre, amikor lenn van, akkor indíthatod is.

Később az alkalmazások között ráböksz az ikonra és indul is...

2014. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt tudom! De nekem PL az ncore-ről leszedett játék és alkalmazás kellene!
2014. febr. 14. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ncore-ról leszeded, akkor általában a leírásban ott van mit hova kell másolni az SD kártyán. A .apk fájlt csak simán tedd a kártyára, ha meg még a játékhoz van egy "com.xyxs...." mappa is, akkor azt az "Android" mappán belül vagy a "data" vagy az "obb" mappába kell bemásolni (ha belemész a "com.krix-krax" mappába akkor azon belül ha látsz .obb fájlt, akkor értelemszerűen az "obb" mappába rakod, egyébként csak "data" mappába kell).


Elnézést, ha kicsit bonyolultnak tűnik, de valójában semmi nehézség nincs benne...

2014. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és miután mindent bemásoltál akkor utána a telefonon egy fájlkezelővel (pl. ES File Explorer) kikeresed a kártyán a .apk fájlt és feltelepíted*.


* Beállításoknál a "Biztonság" részbe ha belemész akkor pipáld ki az "Ismeretlen források" című opciót. Máskülönben nem fogja engedni a telepítést a telefon.

2014. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. febr. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!