Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 625 jót telefon,...

Nokia lumia 625 jót telefon, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Már meguntam ez androidot és a régi telefonom is már tönkremenőbe van, így szeretnék egy újat . Ez a telefon megérné? Tapasztalat? Ha nem akkor milyet ajánlotok kb ilyen árértékben?

2014. febr. 14. 21:10
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is vacilláltam, windows phone-t vegyek-e vagy droidot.

Az előző nem volt még okos, így összehasonlítási alapom sem volt.

Több tesztet, fórumot végigbogarásztam, és végül e mellett a teló mellett döntöttem.

Hogy miért?

- stabil az oprendszer, villámgyors minden

- nagy a kijelző (4,7-es), szép a képe is (sok helyen kifogásolják a felbontását, de nekem semmi gondom vele)

- tetszett a stílusa (a csempéket sokan kifogásolják, de szerintem ez ízlés dolga, ebben kár összehasonlítani a droid menürendszerével, nekem ez volt szimpatikusabb)

- a Lumiák nagy előnye, hogy az olcsóbb készülékek(pl. 520-as) is stabilak, szépen futnak

- végül az egyik fő érv: a 625-ös árán (60000 kb. kártyásan, de én előfizusan vettem) droidban nem kapsz ilyen minőséget (bár saját droidos telefonom nem volt, azért volt alkalmam többet kipróbálni)

- igaz, csak 512mega a ram-ja, de veri az egy árkategóriás, droidos telefonok sebességét

- egyre több az új alkalmazás, tehát nem érv, hogy droidra több lenne

- a játékokat is szépen viszi, ha nem raksz rá kismilliót, simán megbirkózik velük

- de ha fontosnak tartod őket: várd meg a Lumia 525 megjelenését, az 1 gigás ramot kapott, egyelőre infó még nincs, melyik szolgáltató fogja alkalmazni


Végül, ha a droid is megfordul a fejedben, hasonló árkategóriában a következők nyerőek lehetnek: LG Optimus F6 és a Sony Xperia SP.


Remélem, segítettem! :)


Egy elégedett Lumia 625-ös tulajdonos

2014. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%

"- stabil az oprendszer, villámgyors minden"


Ahogy egy normális androidos készüléken is. Xperia m és felette.


"- nagy a kijelző (4,7-es), szép a képe is"


Kis felbontás és nagy kijelző-> rosszabb kép. Persze, hogy nincs bajod vele, ha nem láttál még jobbat...


"- tetszett a stílusa (a csempéket sokan kifogásolják, de szerintem ez ízlés dolga, ebben kár összehasonlítani a droid menürendszerével, nekem ez volt szimpatikusabb)"


Ez szubjektív, de ha nem tetszik, akkor leve kiesik a wp a vásárlási listáról, mert cserére nincs lehetőség. Androidon meg azt csinálsz amit akarsz...


"- végül az egyik fő érv: a 625-ös árán (60000 kb. kártyásan, de én előfizusan vettem) droidban nem kapsz ilyen minőséget (bár saját droidos telefonom nem volt, azért volt alkalmam többet kipróbálni) "

"- igaz, csak 512mega a ram-ja, de veri az egy árkategóriás, droidos telefonok sebességét "


Ez így híg marhaság mindkettő.


"- egyre több az új alkalmazás, tehát nem érv, hogy droidra több lenne "


De, érv.


"- a játékokat is szépen viszi, ha nem raksz rá kismilliót, simán megbirkózik velük "


Hiába teszel rá akár egyet maximum, a komolyabb játékokra nem lesz elég a kevés ram.



Az meg már más kérdés, hogy milyen ár-érték arányról beszélünk? 40 ezerig best-buy, afölött ha van keret droidból messze jobbat kapsz.

2014. febr. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Az samu s3 után vettem egy nokia lumia 920-at és nem bántam meg. Szerintem elmondtam ezzel mindent.

Ezt a kérdezőnek kell eldöntenie. Főleg azt hogy melyik rendszert akarja használni.

szerintem sokkal jobb a wp. Főleg stabailitás terén. Ez tapasztalat.

2014. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az xperia m-nek sokkal csúnyabb kijelzoje van nagyon rongaa kevesebb a tarhelye (fele), de a sebessege nagyon jo egyszer se fagy sose akad!
2014. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!