Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 B199...

Raziel1988 kérdése:

Huawei Ascend Y300 B199 firmware frissítés és óra lefagyás probléma?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei Ascend Y300 mobilom és időnként megáll benne az óra. Valszeg lefagyogat egy időre. Reggel nem ébreszt, mert hajnalban pl.2kor megáll az órája. A legfrissebb T-Mobilos firmware van rajta. Mást meg nem engedett felrakni. Nincs Rootolva! Lenne valakinek ötlete, hogy tudnám feltelepíteni rá a legfrissebbb B199es firmware-t, esetleg megoldani az órás problémát?

2014. febr. 15. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van és nem kell hozzá rootolni hogy feltelepítsd. Ddload mappába beleteszed a b199-es firmware-t az sd kártyán. teló kikapcs. a telefon összes gombját benyomva tartod kb 15 másdopercig. a többit magától elintézi. régebbi firmware-t ne tegyél fel rá mert meghal tőle a telefon.
2014. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már probaltam, de hibát irt ki telepites kozben.

T.mobile os vagyok.

Honnan töltötted le a b199es firmwaret?

2014. febr. 17. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
huaweinews.com a download menü, rom-ok, y300 menüben találod. pontosan mit ír ki? fél infókból ennyi év tapasztalat és tucat telefonok után se tudok tanácsot adni.
2014. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!