Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a telefont, mit...

Elrontottam a telefont, mit tehetnék? Részletek, lent.

Figyelt kérdés
Barátnőm telefonját nyomogattam, próbáltam kitalálni a kódját amikor kijött egy ablak, kb. 20 sikertelen próbálkozás után, hogy kéri a felhasználónevet és a jelszót. a barátnőm tudta a felhasználónevét és a jelszavát is de mivel gmail-be kellett volna belépni szükség lett volna internetre is. de neki nem volt bekapcsolva se mobilnet, se wifi így nem tudott belépni a fiókjába. mit tehetnénk? meg tudjuk úszni ezt a történetet esetleg költségvetés nélkül? van valami jó megoldás? kérlek segítsetek, de ne olyanokkal, hogy; ja ez a te hibád volt, mert tudom de most szeretném megoldani, jóvá tenni a hibámat.

2014. febr. 15. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Hard reset segít. Google a barátod.
2014. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezzel nem jutottam előrébb, de köszönöm..
2014. febr. 15. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

hard reset

költségvetés nélkül XD ez jó

nem mondták hogy ne használj olyan szavakat amiknek nem tudod a jelentését? XD

2014. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:

Két dolog közül választhatsz: vagy energiát fektetsz bele v. pénzt.

Előbbi esetben ahogy 1 írta, megnézed mi az a hard reset és megcsinálod a telefonon. Második esetben beviszed egy szervizbe, ahol megcsinálják.

2014. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hard reset. De szerintem találj ki valami nagyon jó engesztelést is, mivel az összes adatot bukja. És a jövőben ne maceráld más cuccait.
2014. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Ha a baràtnődè, akkor mièrt nem kèrdezted meg? De hard reset utàn is bemèrhető a lopott telefon...
2014. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!