Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik mobiltelefonhoz olyan...

Létezik mobiltelefonhoz olyan külső hangszóró, amin NEM csak pár cm-es (3,5 mm-es jack dugós) kábel van, hanem legalább 30 cm?

Figyelt kérdés
Rádióhallgatáshoz kellene oly módon, hogy a teló tartóban van, és a hangszóró meg valahol a műszerfalon, pl.
2014. febr. 15. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy jack hosszabítót. Pár száz forintos tétel.
2014. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bárhol vehetsz hosszabbítót, sőt vehetsz fillérekért bluetooth-os hangszórót, ahohz kábel se kell!

[link]


Ez pl. rádióként is működik, no meg memória kártyáról mp3-at is lejátszik...

2014. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy létezik párszáz forintért kábel toldó, de nem ezt kérdeztem. Ha nem muszáj, nem toldozgatnám a kábeleket.

Ezért is kérdeztem, hogy létezik-e olyan, amin nem csak pár cm-es kábel van, mint pl ezen:

[link]

2014. febr. 16. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Na ugye hogy megtaláltad!


Amúgy meg tényleg hatalmas toldozás két csatlakozót összedugni!


Majomkodsz itt...

2014. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Harkonnen:

Ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni, akkor inkább meg se szólalj. Köszi!

2014. febr. 17. 07:25
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Nyugi. Harkonnennek igaza van...

De ha nem akarsz toldani, akkor fogsz egy megfelelő méretű kéteres árnyékolt kábelt, egy szabvány 3.5 mm-es sztereó jack dugót és kicseréled a hangszóród kanócát. Kb. 10 perces munka az egész...

2014. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!