Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon némelyik youtube...

Androidon némelyik youtube videó "nem elérhető mobilra". Ézt hogyan lehetne megkerülni?

Figyelt kérdés
Androidon, néhány youtube videónál, amit (sajnos csak) próbálok megnézni, azt az üzenetet kapom, hogy "A tulajdonos nem tette elérhetőve mobilra". Létezik olyan módszer, ami ezt a blokkolást kiiktatja? Akármi.? Ha kapok választ a kérdésemre, azt előre is köszönöm!

2014. febr. 15. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

nemtudom beválna e de esetleg próbáld ki h a böngésződ megjelenítési beállításait állítsd át mobil-ról asztali verzióra

még sosem próbáltam...mondjuk nég ilyen üzenetet sem kaptam hogy nem érhető el mobilraa

2014. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Próbáltam, de nem értem, hogy így miért nem jó... amúgy minden ugyanolyan asztali megj.-en is, csak néha van valami szerver hiba.
2014. febr. 15. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
tubemate-ttel ki lehet kerülni
2014. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. febr. 17. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!