Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Play áruház 919-es hibakód?...

Play áruház 919-es hibakód? Sony Xperia Tipo

Figyelt kérdés
Le szerettem volna tölteni egy játékot, de 96% után kiírta hogy " Ismeretlen hibakód az alkalmazás letöltése közben: 919"

2014. febr. 16. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
ja nekem a sony xperia U-mon szokott ilyen történni. azt szoktam csinálni hogy egy párszor még próbálkozok vele és a végén megadja magát azt sikerül letölteni. :):D
2014. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem már 1 hónapja ez van, léptem, nem tudom, hogy mennyire lesz hasznos a dolog, de egy pontos utasítás szerint frissítettem a legújabb verzióra, azóta jó, annyi, hogy máshogy néz ki az egész Play áruház, na meg egy kicsit lassú, de sokkal jobb, mint hogy ne is tudjam használni. :)
2014. máj. 9. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
értem:) akkor te okos vagy. én ezt tuti nem tudtam volna megcsinálni xdd :) :D ;)
2014. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te is meg tudnád csinálni, ha találnál egy ilyen listát, ami részletről részletre leírja, hogy mit hogyan kéne :D egyébként most meg a 961-es kódot írja ki.xdd úgyhogy nem vagyok okos.:DD
2014. máj. 10. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
:DD jolvan azért gratulálok hogy eddig eljutottál.:D
2014. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.:ddddd
2014. máj. 11. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!