Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan a...

Miért merül ilyen gyorsan a telóm? Nem általános kérdés!

Figyelt kérdés
Mostanában néhány óra alatt csuktkára merül a telefonom.(st15i) A mobilnet és wifi be van kapcsolva. Itt jön a csavar. A telefon a wifit hazsnálja, a logó kint van az állapotsávon, de közben a mobilnet szívja az aksit. Ezt onnan tudom, hogy ha a mobilnetet kikapcsolom és csak a wifi megy, nem merül az aksi, csak úgy ahogy kellene neki. Este lefekvéskor szoktam leveni a töltőröl, eddig 10%-ot sem merült reggel 6-ra (kb 8 óra). Pár napja simán lemerül 40%-ra reggelre. Annyi biztos, hogy a mobilnetet nem használja a telefon, de mégis az meriti. Wakelock detector semmi szokatlant nem ír, szerinte a telefon 90%-ban alszik. Valakinek van esetleg javaslata?
2014. febr. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy hard reset csinálnék, minden adat elveszlődik kivéve ami a memóriakártyán van:

[link]

2014. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fúú én meg nem szeretnék :/ Gondolom root, cwm meg miegymás ugrik, nem? Az állapot sáv is modolva van, az is menne a kukába? Gondolom gyári állapotra áll vissza.
2014. febr. 16. 20:53
 3/4 anonim válasza:

hát kapcsold ki a mobilnetet:D

esetleg nézz rá valamilyen task managerrel

2014. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a mobilnet offolása lenne a legkézenfekvőbb, de mint az kiderült, a telefonomnak van valami baja. Erre szeretnék rájönni. A task meneger-es javaslatodat tudnád részletezni? Nem használtam ilyesmit eddig.
2014. febr. 16. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!