Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android wifi - hogyan lehet...

Android wifi - hogyan lehet ezt a problémát orvosolni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Az androidos telefonomon (SE Xperia Play) egy igen érdekes probléma jelentkezett a wifi-vel kapcsolatban. Valamiért a nyilt/ingyenes "köz"hálózatokról nem tudok internetezni. Egy kicsit furán hangozhat, ugyanis az itthoni hálózatomon hibátlanul megy, de máshol (lehet az kódolt/kóddal belépett vagy csak szimplán free) abszolút nem megy. Csak megjelenik fent a wifi jel és kész, nem jön át semmi jel, akármire keresnék rá. (és ki is próbáltam már számtalanszor, hogy azoknak a haveroknak, akiknek 2.3.4-es és egyéb más verziós androiduk van, egyszerűen ment a belépés ugyanarra a hálózatra, mint amelyikre nekem nem.) Szóval eléggé gyanakszom arra, hogy a telefonban van a gond, de akkor az itthoni hálózatról hogy megy a netezés? :/

2014. febr. 17. 16:51
 1/1 anonim válasza:
nekemis ilyen van...lg e400 és nemtudsz csinálni semmit...vagyis nekem nemjött be semmi...
2014. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!