Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki egyfolytában a...

Miért írja ki egyfolytában a telefonom?

Figyelt kérdés

Androidos telefonomon, a messengerben véletlenül átállítottam a billentyűzetet touchpal-ra. Azóta egyfolytában dobja a hibaüzeneteket a telefonom "A(z)TouchPal bevitel alkalmazás sajnos leállt."

Rámegyek a kényszerített bezárásra, és újból jön a hibaüzenet, akármit csinálok folyton kapom a hibaüzenetet. Arra sincs időm, hogy bemenjek a beállításokba, mert ugyanúgy megjelenik. Már újraindítottam a telefont, kivettem az sd-kártyát stb..Légyszíves segítsetek mert mostmár neki b*szom a falnak! Köszönöm!



2014. febr. 17. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kell a Touchpal billentyűzet, töröld le. A telefon beállításaiban amúgy miért nem állítod át, hogy melyik alkalmazáshoz mit akarsz társítani? Mondjuk nekem már az sem világos, hogy milyen messengerről van szó.
2014. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már mindegy megoldódott :) (facebook messenger-ről volt szó)
2014. febr. 17. 18:11
 3/3 keszi77 válasza:
Hogy oldódott meg mert nekem sikerült ugyanezt a jelenséget generálnom és gyakorlatilag használhatatlan lett a telefon. mire bármit elindítok dobja a hibaüzenetet...
2014. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!