Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami jo MOD androidra?

Amcsih kérdése:

Valami jo MOD androidra?

Figyelt kérdés
olyan kene h olyan legyen a telom menuje mint egy samsung galaxy s4, vagy egy alcatel ot idol..na ilyen kene, magyar, es jo:D remelem megertitek,de legyszi ne kossetek belem

2014. febr. 17. 17:52
 1/6 dersol ***** válasza:
Launchernek hívják, keress úgyis más fog neked tetszeni mint amit linkelünk.
2014. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Modnak nem nevezném azt, hogy letöltesz egy alkalmazást, de ahogy #1 is írta, launcher kell neked.

Még egy icon pack-ot is leszedsz akkor már egy az egyben úgy fog kinézni, mint egy SGS4 (de nem hogy örülnél neki, hogy nem TouchWiz van a telefonodon, te meg önszántadból akarsz olyan kinézetűt rakni rá).

2014. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemkell nekem launcher.. sok helyet es ramot foglal..nekem olyan kell mint hogy fellehet tenni 4.2es androidot a clock word mod recoveryvel meg meg nem tom mivel ugyanugy lehet ilyet is csinalni
2014. febr. 17. 20:27
 4/6 dersol ***** válasza:
Úristen
2014. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"sok helyet es ramot foglal"


Felraksz egy custom romot, amibe mondjuk alapból a TouchWiz kinézetét utánozzák le (de ilyet amúgy sem fogsz találni) akkor az ugyanazt a launchert használja, ugyanúgy helyet és ramot foglal.

És a gyári launcher is foglal helyet és memóriát, ha leszednél egy másikat akkor az a gyárit kilőné, tehát nem kettő futna a háttérbe, és így kb ugyanannyit foglal.


De ha olyan gyenge telefonod van, hogy pár mega ram már gondot okoz, akkor felejts el mindenféle moddolást.

2014. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
zte blade 3mam van, es a cw tettem rá, azzal jo volt.. csak nekem most miuis kene
2014. febr. 18. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!