Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia j készülék?...

Sony xperia j készülék? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Üdv.A fent említett telefonról szeretnék kérni véleményeket. Normális válaszokat kérnék.

2014. febr. 17. 19:36
1 2
 1/15 anonim válasza:

Üdv!


Nekem is ez a telefonom van, viszont nekem nem jött be.Ha újraválaszthatnék akkor egy Xperia SP lenne a választásom.

2014. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
SP mennyibe kerül? kb Szolgáltató max telenor vagy t-mobile.
2014. febr. 17. 19:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Mennyiért vennéd? Mert én 40 körül látom a neten, annyit meg baromira nem ér az egész. Fele ennyiért van Xperia E, az meg ugyan az csak kisebb kijelzővel. Vagy Y300 van ennyiért és még jobb is mint a J vagy Lumia 520 ha inkább a WP jobban tetszik. Más alternatíva a használt telefon vagy ha többet rászánsz akkor Xperia L már van 50 körül függetlenül.
2014. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát olyan telefon szeretnék ami nagy játékot is elbír szépen fut rajta szép grafika stb.+ megy wifi meg zene. (40-50e szánék rá)
2014. febr. 17. 20:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Na, akkor a J pont nem lesz jó neked. Drága is, meg gyenge is. Az Y300 egy fokkal jobb, de komolyabb játékokra az se a legtökéletesebb, tehát android fronton marad az L. Gsmline, gmshome, meg ilyen helyeken valamivel 50 alatt van az ára.

Vagy Lumia 520, stabil, gyors, erős, jó áron van, az 512 MB ram nem tudom miben korlátoz egy WP8-as telefont, de biztos lesz néhány dolog ami emiatt nem fog tudni vinni, meg gondolom a játékokat se vennéd, hanem inkább letöltenéd, azt wp esetén nem igazán lehet.

2014. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 lilliuska02 válasza:
Szia! nekem is J-m van és nekem tökéletesen működik le van töltve vagy 10-15 játékom és hibátlanul viszi ((nekem)) de természetesen kinek hogy én elégedett vagyok vele képeket szépet készít zenéket is jól viszi a böngészővel sincs problémám szerintem jó de ahogy te gondolod
2014. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
wtf ? 50-ből simán kitelik egy Sony Xperia L. f..zt szédítitek itt szutyok huawei y300-al(az L-hez képest sehun sincs)
2014. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"le van töltve vagy 10-15 játékom és hibátlanul viszi"


Ez meg gondolom ilyen flappy bird meg mario szintű játékok. A j nem játékra való. Ennyiért meg ott az xperia l meg m.

2014. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja, rakja fel rá a san andreas-t azt mondja, arra, hogy hibátlanul fut,vagy egy nova 3-ra :D
2014. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát rátettem a gta sa-t de valamilyen hibát ír ki. Meg a playen azt írja nem kompatibilis.
2014. febr. 18. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!