Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 mini nem...

Samsung galaxy s4 mini nem egyezik az imei szám a dobozon és a garancia papiron ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Egy gsm boltban vettem 80000 ft ért a

a dobozon és az aksi mögött megegyezik a IMEI

szám de a telefon beállításábaiban és a garanciapaporon nem

egyezik ez hogy lehet?ez a dolog hogy nem eggyezik gàtol engem valamiben vagy lehet ebből valami baj?


2014. febr. 18. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj be hozzájuk és tisztázzák a dolgot.
2014. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
Ezèrt nem veszünk szürkeimportos telefont gsm boltba...
2014. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ebböl lehet valami problémàm?
2014. febr. 19. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet.Főleg ha valamiért javítani kellene.
2014. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
A samsunghoz alapból nem viheted, mivel illegàlisan van függetlenìtve, illetve az imei is àt van ìrva. Jelen pillanatban te bűnrészes vagy egy bűncselekměnybe. Az is elkèpzelhető ezen felül, hogy lopott a telefon. Nèzd meg az imei.info oldalon, hogy mely orszàgba lett gyàrtva. Mèg mindig megèri a gsm bolt???
2014. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nemhinném hogy lopott mert dobozàban vettem a paporokal eggyütt
2014. febr. 19. 21:49
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy szerintetek megérné visszamenni reklamàlni?
2014. febr. 19. 21:54
 8/8 anonim válasza:
szerintem tarsd meg a telefont nem vagy bűnrészes kutya nem fog vele foglalkozni honnan van a teló csak ne hagyd el meg ilyesmi
2014. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!