Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 üveglap...

Samsung Galaxy S2 üveglap csere külön lehetséges?

Figyelt kérdés

Ma barátnőm véletlen kilökte véletlen a kezemből a nem rég vett használt S2-ömet.Sajnos olyan kemény beton volt a padló és pont az arcára esett telefon, hogy az üveglap szét tört.Tökéletesen működik rajta minden, mint régen csak szét van törve.Kicsit utána olvastam, hogy csak kijelző panelel cserélik a telefont, de az 40ezer forint fele van.Ezt a lehetőséget ki hagyom mivel annyiért vettem a telefont.......

Kicsit utána néztem Google-be és láttam videókat, ahogy különböző módszerekkel le cserélik CSAK az üveglapot.Magyarországon csinálnak ilyet valahol?Vagy csak az egész átverés vagy valami más? :)



2014. febr. 18. 18:55
 1/1 -=*cp*=- válasza:

Láttam én is videókat ezzel kapcsolatban.

Ami házilag kivitelezhetőnek tűnik az a hajszárítós vagy hőlégfúvós megoldás.

Szétszedést követően az ép kijelzőt baromi óvatossan le kell választani a törött lencséről.

Talán a müa kés vagy hasonló lapka a legjobb eszköz.

Hő hatására enged a ragasztó kicsit, ami a kettő között van, de nem lesz 1xű.

Még nincs tapasztalatom ezzel, szal érdekel mire jutottál.

Sok sikert.

2014. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!