Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítani a Galaxy...

Hogy kell beállítani a Galaxy S4-en azt, hogy hívás után amikor elveszem a fülemtől, a sötét képernyő újra kivilágosodjon?

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam végig nyomkodni, de sehogy se sikerűl, másnak meg alapból ilyen
2014. febr. 18. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Automatikusan fel kéne világosodni a képernyőnek. Valószínűleg rossz a közelség érzékelő
2014. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de amikor a fülemhez teszem akkor elsötétül, csak amikor elveszem akkor nem akar vissza kivilágosodni
2014. febr. 18. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:

közelség érzékelő összefosta magát

ki tudod kapcsolni azt a funkciót de akkor nem fog elsötétülni sem

amugy nekem is most csinálták meg garanciába

2014. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát de amikor a fülemhez teszem akkor elsötétül, csak amikor elveszem akkor nem akar vissza kivilágosodni
2014. febr. 18. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

De ezt külön nem lehet beállítani. Automatikusan kéne csinálnia. Nekem személy szerint xperiam van de az is magától csinálja. Nincs erre külön funkció. Csak ha nem csinálsz rá ;) Vidd be szervizbe, az biztosabb

2014. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) most már tudom h tutira kéne hogy csinálja magától
2014. febr. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!