Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rootoljam a Sony...

Hogyan rootoljam a Sony Xperia Z-met?

Figyelt kérdés
Sok mindent megpróbáltam már videók szerint de nem igazán ment van valakinek ötlete?
2014. febr. 18. 21:20
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

Már 4.3 van, ugye?

Elég gáz.

A legtöbb módszerhez nyitott bootloader kell, az meg nem fog menni.

4.2 alatt volt egy jó módszer, flashtoollal kernel csere egy régebbire, egy kis batch file segítségével root, aztán vissza az aktuális kernel és kész.

Csak ahogy frissítettem 4.3-ra, a root ment a búsba.

Most folyamatosan keresgélem, elvileg most is van ugyanez a kerneles játék, de még működő nincs.

Ha végre lesz megbízható, akkor az xda developers oldalán ott lesz.

A build számhoz kell a megfelelő módszert alkalmazni, az, hogy Z meg 4.3, az kevés.

2014. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen amit próbáltam azok 4.2 stb 4.3ra nem volt itt a típusszám:C6603 a buildszám:10.4.B.0.569
2014. febr. 19. 12:07
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Enyém is ugyanez.

Itt egy német leírás, állítólag működik zárt bootloaderen, legalábbis több komment szerint sikerült.

[link]

Én is kipróbálom.

2014. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Ó bmeg, ebben a pillanatban jött meg az új frissítés, 10.4.B.0.101.

Akkor nem tesztelek, mert a frissítéssel úgyis elvész a root.

2014. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Le tudod ezt írni magyarul is nem tudok némeül :D
2014. febr. 20. 22:07
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
Persze, csak nem tudom ígérni, mikor. Kicsit sűrű a munkahetem, de azért igyexem.
2014. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!