Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 - sms karakterhoss...

RuinS kérdése:

Nokia C5-03 - sms karakterhossz állítása, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Majd' másfél éve már megvan (szeretett) C5-03-asom, ami gyakorta kifogástalan állapotnak és jó munka erőnek örvend... Leszámítva egyetlen egy apróságot, ami annál inkább zavaró, mégpedig, hogy sms szövegnél 160 karakternél hosszabb szöveget nem lehet írni. Vagyis én nem tudok!

Nos. Oké, tudom! SMS-nek nem az a lényege, hogy ódákat, regényeket írjak, de ha mondjuk valami fontos találkozót akarok szervezni, vagy lemondani, akkor azért oda kell pár tisztességes sor, nem elég csak annyit írni, hogy "bocs de mégsem".

Kérdésem a következő lenne, hogy van rá valami NEM szoftwer feltörős megoldás, hogy 160 karakternél terjedelmesebb üzenetet tudjak sms-be írni?


Mobil net felejtős (nem hiányzik a számlámat növelni), WiFi alatt meg nem mindig vagyok. :/



#sms #Nokia #karakter #C5-03 #sms karakterszám
2014. febr. 18. 22:27
 1/1 anonim válasza:
nem lehet átállítani, 1 sms 160 karakter, azon felül már a 2. sms-t írod
2014. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!