Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak engem idegesít iphone...

Csak engem idegesít iphone felhasználóként ez a korlázotás az apple termékeken?

Figyelt kérdés
5 éve használok iphonet és most határoztam el magam hogy ennyi volt az apple megyek a galaxyhoz s4-hez érdekelne kiket idegesít hány embert hogy le vannak korlátozva egy iphonen amikor azért kiad 280 ezer forintot és még csak azt se csinálhatja rajta amit szeretne kiadnak rá egy okádék szoftvert (szerintem) és még csak régebbire nem is válthatsz csak ha van ilyen olyan shsh-d na most oké jailbreak miatt van ez így oké aláírom de hát semmit nem érnek vele mert ki se jött az ios 7 és már jailbreak van rajta nekem személy szerint az ios 6 tetszik a legjobban de ha nem iso 7-ed van akkor már apple copokázik hogy telepítsd az ios 7-et ennek sincs semmi értelme teljesen lekorlátozott a telefon engem marhára idegesít én adom ki érte a pénzt én használom mért nem használhatom ahogy akarom és akkor az androiodot fikázzák az applesek hát fikáztam én is de most már szerintem a legjobb (persze csak akkor a legobb ha olyan telefonon van rajta ami elég erős) ki van még ezzel így erre lennék kíváncsi nagyon ?????
2014. febr. 18. 23:56
1 2
 1/13 SzilKa ***** válasza:
100%

én nagyon szeretem az ios-t, nekem meg az android nem jött be. Na és? Nem vagyunk egyformák. Ha te buherálni szereted a rendszert, akkor nyilván nem jön be az ios.

Én meg csak egyszerűen használni szeretném, ahhoz meg tökéletesen működik és pont a zártsága miatt érzem magam biztonságban (nem tudom elrontani, nem telepítek véletlenül vírust, nem kell nézegetni, hogy melyik alkalmazás kompatibilis rá, stb).

Vegyél galaxy s4-et, kár hőbörögni, ez olyan, mintha a mercidet szidnád azzal, hogy a bmw mennyivel jobb. Cseréld le oszt jóvan.

2014. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem igazad van. Nekem is Iphone-om van, nem fikázom sem az ios-t, sem az androidot, de értem miről beszélsz és jogos!
2014. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én nem a buherált rendszert szeretem ne érts félre hanem az olyat hogy megtudom rajta csinálni azt amit szeretnék pl nem éveket azzal szenvedni hogy egy zenékt elfogadjon hogy nem tetszik az új frissítés és akkor már nem tudok vissza térni az androidnál rakosgathatod a szoftvert és hát vírusok most a van fírusírtó és nem sok embertől hallottam hogy vírusos lenne a telefonja vagy ilyenek meg hogy témát nem tudsz rárakni bekapcsolod azt puff amit más kigondolt az úgy van hát google playről letölti az ember a launchert és már egy másik kinézetet kap szabhatod olyanra amilyen az ízlésed nem kell ahoz rootolni vagy bármi hogy kicsit tudjad alakítgatni az ios viszont megmondja mit csináljál a telefonoddal na most ez nem így van ameddig nem jöttek be ezek a csúcs androidos telók fikáztam őket de akkor érthető volt most hát nem tudok rajta mit fikázni az apple a pénzre megy ellentétbe a samsungal persze ők is arra mennek de veszel 3 éves samsung telefont pl ace a mai napig használják úgy hogy megy rajta minden ami az előtt ment vegyük a 3gs-et ma már nem tudsz rajta annyi mindent csinálni mert már nincs rá 7-es szoftver na hát ezért kaphatja be az apple szebben fogalmazva és egy ilyen dolognak nem fogok fizetni 280 ezer forintot csak mert apple és hogy a hátulján van egy leharapott alma anno megtettem mert jobb nem volt de ma már nem fogom
2014. febr. 19. 00:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én azt is figyelembe venném hogy egy pl 4 éves 3gs a mai napi nyujtja az első napon megszokott teljesítményt míg egy 3 éves ace tulaj örül ha be tudja kapcsolni a telóját
2014. febr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
A 3 éves ace is ugyanazt nyújtsa mint újkorában. Jobb nem lesz,de rosszabb se.
2014. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bp1985 ***** válasza:
Iphone 4 ios7-tel össze vissza akad, lassù. Milyen èlmènyről beszèlsz te? Ha neked ez èlmèny, akkor elèg nagy bajok vannak nàlad.
2014. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Wadmalac ***** válasza:

Egy alma-vérfan keresztre feszítene téged ezért a leírásért.

:D

De teljesen így van, pontosan ez a kifogásom az IOS készülékekkel szemben.

Az android korlátlan játékteret ad.

Az apple mániákusok belekötéseinek alapja az, hogy egy teljesen szabad játszótéren vannak rossz játékszerek is.

Már írtam ezt máshol: kinek mi kell.

Egy zongora rengeteg billentyűvel, ami közt esetleg van egy-két fals hang is, vagy egy tökéletes hangú zongora, de csak 8 alaphang billentyűvel.

Bocibocitarkához elég a 8 billentyű, arra lehet iphone-t venni.

Hangverseny-darabhoz kell a sok billentyű, meg egy jó zongorista, aki tudja, mit nyomjon, mit ne. :)

2014. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Wadmalac ***** válasza:
81%

...azért hozzátenném, az S4 nem biztosan jó választás az android megkedveléséhez.

A zongoránál maradva, marha nehéz úgy zongorázni, ha a hangszer a gyártója által eldöntött módon megpróbálja megjósolni, mit akarsz játszani és ezzel úgy el van foglalva, hogy lexarja, te melyik billentyűt nyomod meg. :)

Vegyél egy Nexust, Huawei P6-ot, HTC One-t, vagy Xperia Z-t, Z1-et, Z1 compact vagy ZR készüléket.

Ezekkel élmény lesz az android.

2014. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SzilKa ***** válasza:

"pl nem éveket azzal szenvedni hogy egy zenékt elfogadjon"


Phone drive nevű alkalmazással olyan egyszerű zenét rárakni, mint a raklap... Nem muszáj az itunes-szal veszkődni...


Engem egyetlenegy dolog zavar az iphone-nal kapcsolatban, hogy a magyar szervízben görény parasztok dolgoznak. Csak emiatt nem fogok több iphone-t venni, pedig mint írtam, az IOS nekem maximálisan megfelelt.

2014. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de a zenéket beállítani se egyszerű iphonera csengőhangként !!
2014. febr. 19. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!