Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv mindenkinek! Szeretnék...

Sz. István kérdése:

Üdv mindenkinek! Szeretnék feltenni egy kérdést, konkrétan azt, hogy a BEEX M1D mobil, mennyire életképes? A specifikáción kívül semmilyen konkrét tesztet sem találtam róla. Tetszik a teló, de nem tudom, hogy igazából megérné e megvenni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

256MB RAM

Ennyi memóriával még a bekapcsolás is gondokat okozhat.

2014. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Worest ***** válasza:
58%

Nem ajánlom.

Ennyiért már tudsz venni egy Nokia Lumia 520-at használtan, de ha még hozzá tudsz dobni 5.000-ret akkor Media Markt-ba újonnan is megtudod venni.

20.000-ért még tudsz venni Xperia U-t, ez androidos, ezzel sincs semmi baj.

De ha nem szeretnéd, hogy a 2. bekapcsolásnál már beszaggasson a telefon, akkor ne vedd meg ezt a Beex telefont.

2014. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia :) nekem ilyenem van és imádom...semmi gond nincs a rammal!! Simán fut a facebook viber messenger ezenkívül vannak rajta játékaim,összesen 14 alkalmazásom van rajta és mindeggyik szuper :) rengeteg kép videó zene van rajta és lagg mentes! Szerintem megérte...nagyon szép éles a képernyője,hangos teló,és még a képernyője is nagy :) ha van még kérdésed vagy képet akarsz akkor nyugodtan írj privátba :)
2014. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!