Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok ez az ár körül? (lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül 60-70Ezer Ft-ért vennék telefont,ez az ár körül melyek a legjobb okos telefonok?
2014. febr. 19. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Express
2014. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sony Xperia L C2105. Sokkal szebb a kijelzője a Sonynak, mint a Samsungnak. Tapasztalatból tudom. Meg eleve e Sony szebb is, gyorsabb is. Dehát ember válogatja. Én ezt venném a helyedben
2014. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kutyus21 ***** válasza:
32%

Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 620

Nokia Lumia 625

Nokia Lumia 720

Lg Optimus F6

Lg Optimus L7/2

Lg Optimus L9/2

Lg Optimus 4X Hd

Sony Xperia L

Sony Xperia P

Sony Xperia M

Sony Xperia S

De ezek közül valamelyik Nokiát válaszd azokban biztos nem csalódsz nekem, is egy Lumia 520-am van 7-hónapja és nagyon strapabíró. Első nap repült egyet, az ágytól az ajtó-ig 1m és képernyővel lefele eset csak annyi lett hogy a hátlap eset le és vissza raktam és ennyi. És nagyon gyors a rendszer én a helyedben Nokiát választanék már csak a 3 éves támogatás miatt is! Android az levesbe való akad lassú, alig van támogatása 2-3 Hónap és ennyi. Azért nem mindegy érezhető a különbség de ha még is andoidot választanád Samsungot azért nem írtam mert szar műanyag könnyen,törik kijelző is ocsmány hiába amoled de beég a kijelző. Egyik ismerősnek, telefon boltja van és ő mondta hogy a gyári fólia ráéget a kijelzőre. A Sonynak meg, megint a kijelző ocsmány Tft pixeles eléggé ami jó az az Lg ha andoid amúgy Nokia. Amikor én vettem a Lumiámat akkor ajánlották az androidot de nem figyeltem rájuk és azért is a Lumiát vettem meg és sokkal jobban jártam mintha megint androidot veszek,meg hát elegem is volt a rendszerből. De ez a rendszer Windows Phone 8-as egyszerűen megkönnyebbülés lett sokkal átláthatóbb az egész gyorsabb szebb csempe színeket és a hátlapokat és tudom variálni akár minden nap más és más színeket tudok varázsolni a telefonnak. Na és ha nem nyeri el a tetszésedet a Windowsos telefon amit kétlek akkor vagy valamelyik Nokia vagy LG-t válaszd esetleg Sony de az már kevésbé. De az még mindig, jobb mint a Samsung ja és van egy Lg Lcd tv-m 4-éves és úgy néz ki mintha új lenne pedig minden nap van használva. Gondolom a telefonjai is ilyen jók. Amúgy ha Nokia akkor a Lumia 625 abban már van 4g is meg, neki van a legnagyobb kijelzője is következő telefonom ilyen lesz 4/7 colos kijelző ha Lg akkor 4X HD 4/7 colos kijelző vagy de ezt már te döntöd el bármelyiket választod nem fogod megbánni.

2014. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Worest ***** válasza:

Nexus 4, vagy Xperia SP.

Mindkettő csodás telefon, de ezek közül a Nexus.

2014. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 820
2014. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lumia 820 tényleg nem rossz, ha nem baj hogy Windows Phone van rajta.
2014. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!