Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30 ezer forintért melyik...

30 ezer forintért melyik okostelefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 520-hoz hasonló telefont szeretnék. Azzal a telefonnal egyedül az a problémám, hogy win8 as oprendszer van rajta.

Milyen telefont ajánlanátok 30 ezer forintért ami megbízható és hasonló a hardvere mint a Lumia-nak?



2014. febr. 19. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Androidot 30k-ért ne vegyél.

Androidból a minimum egy Xperia L vagy Ace3 LTE

2014. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem.. Én ennyit nem szeretnék kiadni érte.. Csak az a lényeg, hogy megbízható legyen és fussanak rajta a programok nagyjából akadás mentesen. Eddig a Lumia 520al és a Motorola Defy+ al szimpatizáltam. De ha van hasonló árban hasonló erősségű telefon, akkor kíváncsi vagyok rá :)
2014. febr. 19. 19:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi a gondod a wp8-cal? :)

és a lumia 520 is megkpja a 8.1et, ami ezeket az újításokat hozza majd:

[link]

2014. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából a csempés megoldás nem tetszik csak benne, meg a menü. Iletve még az, hogy androidra sokkal több program van. :D
2014. febr. 19. 19:37
 5/13 anonim ***** válasza:
"Értem.. Én ennyit nem szeretnék kiadni érte.. Csak az a lényeg, hogy megbízható legyen és fussanak rajta a programok nagyjából akadás mentesen." Ilyen nincs. Ezért vagy wp vagy egy drágább androidos lehet jó választás, pl ahogy mondták az xperia l.
2014. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nokia N9
2014. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mi bajod az 520-al?

nincs rá nyakkendőkötő alkalmazás?

a nokia legalább megbízható stabil készüléket ad olcsón a parasztnak és nem is lesz vele baj soha


androidból meg 150 000-ért is csak hígfost kapsz parsztvakítással megszórva jól megkutyulva ..ezt meg ugy nyeli a sznob nép mint gyöngytyúk a taknyot

és még a 180k-s telefon is laggol meg fagyogat

mit gondolsz miért hívják őket laggydroidnak?viccből?

2014. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ennyire azért nem kell fanboynak lenni :)
2014. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igazából nem vagyok márkafan vagy ilyesmi csak idegesít hogy a 180-ezres telefonom használhatatlan és szeretnék ettől megóvni mindenkit akit tudok..
2014. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 18 ezres és tökéletesen használható. No és már ne haragudj, de aki ilyen stílusban mond véleményt bármiről, számomra amúgy is abszolút hiteltelen.
2014. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!