Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone mennyire tartós?

Az Iphone mennyire tartós?

Figyelt kérdés

előszöris NEM KÉREK OFFOT!

Magam is szkeptikusan állok az Iphonehoz, de szeretném a pozitív dolgait megtudni, hogy ne csak úgy tudatlanul leszóljam, többek közt az érdekel, mennyi ideig húzza, és hogy milyen hibái vannak? Mert pl. sok androidos táblagépnek az a hibája, hogy nem jó a wifi, az enyém is ezt produkálta, szervízben sem oldották meg, és egyéb bajai voltak, nem részletezném; szóval az androiddal rendesen befürödtem. De nem az android ami miatt kérdezném ezt hanem hogy mindenki azt mondja, az Iphone mekkora csúcs, meg alapjáratban az Apple termékek... Na mitől olyan nagy ügy az Iphone? Várom az értelmes kommenteket!!! :)


2014. febr. 19. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

-Jobb minőség!

-Design jobb!

-Nincs az a tipikus aksi hiba.. hogy x idő után úgy merül mintha mindig a legkomolyabb játékokkal játszanál!

-Sokkal értékállóbb(ha valami van,sokkal hamarabb eltudom adni,és nem vesztek rajta egy vagyont,mindig van rá kereslet).

-Tovább támogatnak 1-1 szériát,szóval kapod rendesen a frissítést,1 év után nem kell kukába dobd mert már "elavult"

-Frissítések(appok) hamarabb jön!

-Nincs az a másik állandó hiba hogy x idő után valamiért belassul..

-Wifi hibát se tapasztaltam még

-

2014. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, amiért én, mint hozzá nem értő, választanám az Iphone-t az első sorban a dizájn, tetszik a kivitelezés, szeretem a letisztult formákat.

Jól hangzik, amit írtál :) Még kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi a véleménye, de így a te írásod alapján gondolkozok, hogy nyári munkából benevezek egyre.

2014. febr. 19. 20:53
 3/5 anonim válasza:
nekem iphone 4s-em van , 3 hónapja. Hazudnék ha azt mondanám , hogy problémám volt/van vele. Tökéletesen futnak az alkalmazások , ráadásul én használtan vettem. Múltkor egy eszméletlen ratyi játékot tettem a telefonra, rögtön lelassult, letöröltem , és minden ment tovább. Az aksi is jól bírja , a Viber eszik néha sokat. tetszik hogy van facetime , és imessage , gyönyörű kialakítása van , jó kamerája van , és nem a primitív androidos verzióra emlékeztet , teljesen letisztult. Sokkal jobb , minden szempontból.:) ja , és a wifivel sincs semmi gondom. ajánlom , megéri az iphone
2014. febr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2.5 éve van iphone 4s-m egyszer kellett rajta cserélni a bekapcsoló gombot. 5 ezer ft volt és egy óra alatt készen volt.

Párszor már leesett, de jól bírja magát.

Szoftveres hibák előfordulnak, azt hiszem legutoljára 3 hónapja kapcsoltam ki a telefont utoljára. Előtte 2 csúcs htc telóm volt. Azokat naponta kellett újraindítani. De azok még 2.2 androiddal mentek.

Aztán vettem asus tf101 tabletet. Aztán eladtam ezeket, vettem iphone és ipadet. Azóta nincsenek problémáim.

Tablet 1.5 éves, naponta használja a gyerek és az asszony.


Ár/érték arányban még tudom ajánlani a WP telókat azok sem rosszak, és sokkal kevesebb probléma van vele, mint az androiddal. Iphonetől kicsit messze van, de fele annyiért ne várjunk csodát.

2014. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem egy iphone 4-em van és eleinte nem is akartam ilyen telefont mert tucatnak tartottam de végül csak rászántam magamat a megvételére mert az előző androidos telefonom egy év után felmondta a szolgálatot.

Én teljesen meg vagyok elégedve az iphone-nal, eddig egyszer kellett újraindítanom valamilyen hiba miatt és ugyan gyorsan merül (bár ezt megértem, hiszen szinte egész nap használatban van) és majdnem minden nap kell töltenem ezt leszámítva teljesen jó, nem lassú, a wifivel sem tapasztaltam problémát, ha volt is akkor sem a telefon miatt. Szóval én csak ajánlani tudom :)

2014. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!