Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U! jol müködik?

Sony Xperia U! jol müködik?

Figyelt kérdés
ilyen telót szeretnék csak állítólag sokszor le fagy/újra indul magától,akiknek ilyen van hogy működik?

2014. febr. 19. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

soxor lefagy és híváskezdeményezéskor kezdi el álltalában a 15 percig taró ujraindulást

valamint a kjelzőm most beadta az unalmast és már másodjára van szervízben mert elsőre csak egy órát bírt

már 3 hete várom hogy szóljanak de sztem még a szervizben sem tudnak neki mit csinálni vagy nem tudom

nabakker ideges lettem hogy megláttam hogy xperia u

2014. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dersol ***** válasza:
0%

Van egy, semmi baja, ez a sok hülyeség mind user error.

Gyors, nem fagy, nem is szaggat.

2014. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi a user error a hiváskezdeményezéskor történő ujraindulásban?
2014. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 dersol ***** válasza:
0%

Az, hogy rendesen felkéne rakni a szoftvert flashtoolal, és akkor esetleg semmi gond nem lenne, rohadt érdekes, hogy már kettőt megcsináltam így, és azóta semmi baja sincs egyiknek, bármilyen fórumon meg mindenki hisztizik hogy így meg úgy szar.

Ez a usererror

2014. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak azt is vedd figyelembe, hogy az átlag ember, aki semennyire se ért a dolgokhoz, az annyit akar, hogy kiveszi a dobozból és működjön, ne kell olyanokra figyelni, hogy kifogy a teló a RAM-ból, ne kelljen már full mindent letörölni egy komolyabb update után, hogy ne akadjon a régi dolgokkal, stb. Az átlag felhasználó csak használni akarja, nem sz*rakodni vele. És ezt szoftverfejlesztőnek tanuló diákként mondom, én se akarnék ilyenekkel szórakozni, egyszer elég volt anno az Xperia S-emnél.
2014. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Gyári állapotban van egy darab otp appal...

Mi ezen a user error?

Mit számítógépzseniskedjek?

Az én hibám hogy nincs kész a telefon mikor eladják?

Vagy akkor miért nem írják rá hogy csak autodidakta monitorbarnította szoftverfetisiszta gyíkoknak gyártották?

2014. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1 éve van ilyen telóm. 2.3-mal sokszor lefagyott, 4.0-val már annyira nem. Persze néha előfordul.

Amire tökéletesen alkalmatlan, az a multitasking. Ha meg van nyitva a LINE meg egy szótár, akkor már szaggat, ha egy böngészőt is megnyitsz mellé, akkor végképp elhalálozik.

Szvsz androidos telefonból olyat érdemes csak venni, amiben legalább 1 GB RAM van.

2014. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 dersol ***** válasza:
0%

Persze, ne játszd meg magad, full gyári gb-vel meg még jobb a telefon, csak ugye funkciók hiányoznak.

Akkor vannak ilyenek, ha eszetlenül frissíted nem megfelelően...

Egy 2-3 éves újonnan 50 ezres telefonnál meg ne várjál el olyat, hogy a mai appoknál nem fogy ki a ramból.

2014. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Egy 2-3 éves újonnan 50 ezres telefonnál meg ne várjál el olyat, hogy a mai appoknál nem fogy ki a ramból."


De akkor ne ajánlgasd, meg ne mondd, hogy "gyors, nem szaggat".

2014. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dersol ***** válasza:
De ha nálam mindkettő az, akkor miért ne ajánlanám?
2014. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!