Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Klón telefont meg szabad venni?

Klón telefont meg szabad venni?

Figyelt kérdés
tehát láttam a tinydeal oldalon samsung galaxy note 2 telefon klónját 36 ezerért, nem sokkal tud kevesebbet mint az igazi note 2. 1Gb ram van benne a klónba, meg 4x1.3GHZ processor. 36 ezer forintért. és állítólag ingyenes a kiszállítás kínából. csak elméletileg 3 hét mire ideér. és ha tönkremegy akkor vissza kell postázni kínába 5-6 ezer forintért. mennyire jellemző hogy tönkremennek az ilyen klón telefonok? vagy egyáltalán nem is szabad megvenni őket? vagy azért nem annyira hitványak?
2014. febr. 20. 16:49
 1/7 A kérdező kommentje:
pl. erre a telefonra gondoltam. [link]
2014. febr. 20. 16:50
 2/7 dirtboy ***** válasza:
nem érdemes venni,gondolhatod mennyire lehet minőségi ha te itt 36ezerért hozzá jutsz,és még ez is nagyon magas ár egy ilyen fosért.
2014. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó kis fos MTK procival.

Ráadásul 30% VÁM-ot is rászámolhatsz.

2014. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ennyiért már nevesebb kínai gyártó mobilját is meg tudod venni, pl Lenovo, Jiayu, THL stb.
2014. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Worest ***** válasza:

Az az 1GB meg a 4x1.3GHZ csak parasztvakítás.

Ócska alkatrészek, szerencsés az ember, ha 1-2hónapig kibírja a klón telefon.

Nem éri meg megvenni, csak rosszul járnál vele, 36.000-ért már tudsz venni egy normális telefont.

2014. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönôm az eddigi válaszokat,és akkor milyen telefonokat ajánlanátok 36.000 ft.körül?
2014. febr. 27. 15:36
 7/7 Worest ***** válasza:

Sony Xperia L Android szálon.

1 napja van meg nekem, és egyszerűen beleszerettem. Nekem még egyszer sem akadt meg, pedig van pár játék rajta.

Gyors, nem fagyogat(nekem.)

Nokia Lumia 525 WP szálon.

2014. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!