Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S képernyője, illetve...

IPhone 4S képernyője, illetve hátlapja mennyire karcálló?

Figyelt kérdés
Szeretném levenni a fóliát, mert zavar - és anélkül használnám a telefont. Mennyire karcálló?
2014. febr. 20. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé. Párom használtan vette az övét, majdnem 2 éves telefon és soha nem volt rajta fólia. Semmi karc nem volt rajta. Az enyém 1 éves, és kezdetektől fóliázva volt. Nincs különbség. Meg egyébként is 16 ezerért lehet cserélni elő és hátlapot ha már nagyon gáz lenne.

Én szeretem ha van rajta fólia, de ha tudsz rá vigyázni akkor nem lesz gond.

Iphone jellemzően inkább törik, mint karcolódik.

2014. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

iPhone 4-gyel kapcsolatos tapasztalat, de ilyen téren nem változott:

bő 2.5 évig használtam, első pillanattól fogva fólia (valamint tok, "bugyi" és egyéb rémségek) nélkül. Ez alatt az idő alatt az előlap teljesen makulátlan maradt, hátlapon viszont megjelent 1-2 kisebb karc, semmi szembeötlő, de fény felé tartva látható volt. Teljesen normálisan használtam, sajnos néhányszor esett is, egyedül arra ügyeltem, hogy nem került kulcscsomóval és apróval egy zsebbe.

2014. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!