Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Apple - Iphone-t venni?

Megéri Apple - Iphone-t venni?

Figyelt kérdés

Még nem volt okostelefonom, járatlan vagyok ebben a témában. Kb. 100,000 forintig mennék el árban, de nem tudm, hogy milyen telefont vegyek. A lényeg, hogy tudjak rajta facebookozni, internetezni, telefonálni, fényképezni. Más nem igazán érdekel, de minőségi terméket szeretnék, ami lehetőleg nem merül le pár óra után, nem fagy le és nem hibásodik meg.

Segítenétek abban, hogy hogyan induljak el?


2014. febr. 20. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Látom játszani nem akarsz, szerintem akkor iphone 4s már egész "olcsón" van használtan, de minél újabbat veszel, annál jobb. Lehet, hogy neked jó lenne az android vagy a windows is, de az iphone-ban nem nagyon fogsz csalódni.
2014. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyit nem szeretnék játszani, de az se árt, ha tudok.

Az 5s-t nem tudom megfizetni, ha a 4s is nagyon jó, akkor az megfelel nekem. Akkor már csak az a kérdés, hogy azt hol érdemes megvennem?

2014. febr. 20. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
New York-ban az Aplle Store-ban.
2014. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Nexus
2014. febr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...Apple... bocs
2014. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!