Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok we heart it...

Dannime kérdése:

Hogyan tudok we heart it alkalmazással képeket feltölteni?

Figyelt kérdés
Rámentem a létrehozás menünél a kép hozzáadás-ra de akkor feljött valami pozitív közösséges cucc egy képpel, és ennek a végére oda volt írva, hogy ha továbbra is használom az app-ot akkor elfogadom a felhasználási feltételeket.de semmi gomb meg semmi nincs..már mindenhol nyomogattam ennél a képernyőnél, de semmi..hogy tudom megoldani?

2014. febr. 21. 13:01
 1/5 anonim válasza:
Le kell töltenia szivecske gombot, úgy sokkal egyszerűbb.
2014. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az mi? bocsi de hulye ehhez az oldalhoz (remelem ez valtozni fog) de azzal nem tudok meg kepet feltolteni nem?
2014. febr. 22. 00:46
 3/5 A kérdező kommentje:
En csak mobilon tudom hasznalni, szoval a sziv gomb bukta, mert az pc-n mukodik csak.meg en sajat kepet akarok feltenni, de azt irja ki egy ablakban, hogy ha tovabbra is hasznalom az alkalmazast elfogadom az ujitott felhasznaloi felteteleket.de sehova nemtudok nyomni, hogy akarmit csinaljon..
2014. febr. 22. 01:17
 4/5 anonim válasza:

Bal oldalt kép hozzáadása, kiválasztásnál galéria, megkeresed a képet, beteszed gyűjteménybe, cimkéket adsz hozzá, majd jobb felső sarokban közzététel.

Nekem működik. Ha nem jó, frissíteni kell az allalmazást, vagy töröld és töltsd le újra.

2014. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hasznaltam mar, csak nem mukodott..de megoldottam, letoltottem a regebbi verziot, amit en hasznaltam, azzal mukodik.koszonom!
2014. febr. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!