Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik, hogy kicsi a flip...

Létezik, hogy kicsi a flip cover tok?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy LG G2-t és hozzá egy tokot. Három sarka bepattan, de a negyedik alul (mindegy, hogy melyik oldal) nem pattan rá. Olyan mintha egy ici-picit kissebb lenne a tok mint a telefon. Mi lehet a baj?
2014. febr. 21. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
erőltesd rá nyugodtan...minden tok így van hogy ne ssen le a telóról és hogy stabil legyen benne a teló fekvése
2014. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a lumiákhoz tartozó gyári tok pl ha rá tudod tenni akkor általában nem is tudod leszedni

ez így a normális

2014. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen ám, de ha rányomom, akkor a másik oldalon kijön
2014. febr. 21. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:

XD

az már más

bár a tokok bemutatóvideóiban is szenvednek ezzel a kolegák

nemtudom talán nyomd bele és préseld egy nagyig 4 darab enciklopédiával XD

2014. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül visszavittem, rápróbáltak egy másikat és annak is ez volt a baja... Sőt, az egyik eladóhölgy megkérdezte, hogy mivel én vittem el az utolsó g2-t így kipróbálhatja-e a többit ha már itt vagyok. Beleegyeztem. Hét azaz 7 darabból kettő ment bele. Egy sárgába meg egy rózsaszínbe... Ezek után máshol de vettem egy fekete slim armor tokot egy fóliával ugyan annyiért és még jobban is néz ki:D
2014. febr. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!