Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone nem szinkronizál...

Iphone nem szinkronizál rendesen. Valaki már találkozott ilyen jelenséggel?

Figyelt kérdés

Ma kaptam vissza az 5s-emet. Az előzőnek ropogott a home gombja, és bevittem. Kaptam egy újat. Elvégeztem rajt mindent amit el kell. Hazaértem, feldugom, h az összes zenéet szinkronizálom, (kb 35 giga)

Erre egy csomó albumot nem másolt fel. Mondom hátha sok neki. Az iTunesből kitöröltem mindet, és az elejétől elkeztem egyesével húzni az albumokat. Azt vettem észre h a pl. 20 számos albumból 10-12 számot szinkronizál, a többit nem.


10 perce rektam fel rá az új szoftvert, 7.0.6 de semmi változás.



2014. febr. 21. 20:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Kiír egy hibaüzenetet, az iTunes néhány eleme nem lett másolva, mivel az nem található. Nem értem, mivel lejátszani lejátsza.
2014. febr. 21. 20:28
 2/2 Bruti1 válasza:
Igen èn is talákoztam már ilyennel de nekem nem tudták meg mondani mi a baj szerintem a telefon a hibás mert ki cserèltèk ès működött!
2014. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!