Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy felmosóvödör vizbe (többi...

Kola17 kérdése:

Egy felmosóvödör vizbe (többi lent) beleesett a Samsung Galaxy S Advance telefonom. Pár másodperc múlva kivettem, gyorsan szétszedtem száradni. Mennyi idő múlva kapcsolható be? Vagy el kell vinni majd szervizbe?

Figyelt kérdés

Egy felmososóvödörben van csapviz, és a csapvizbe beleesett a Samsung Galaxy S Advance telefonom, de nem volt a felmosóvödör vizben semmilyen felmosószer.

Ja és nem tudom hogy miket ért, de a sim kártyám működik, és pár másodpercig működött rendesen miután kivettem, és pár másodperc után, már nem volt vele minden rendben.


2014. febr. 22. 10:16
 1/4 Saavedro ***** válasza:
Szétbszódott. Nem tudod megmenteni.
2014. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

teljesen szedd szét, amennyire csak lehet és NE fűtőtesten vagy annak közvetlen közelében hagyd száradni, hanem csak úgy simán. itasd fel a nedvességet óvatosan, de ne kend össze, majd tedd papírtörlőre vagy száraz konyharuhára.

száradjon magától, általában kell neki pár nap. igen, nem elég 24 óra, kell akár 48 is.

aztán vidd be szervizbe, nézze meg szakember, menthető-e, mi a baja stb.

2014. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lett baja, hogy csak a hangszóróig ment bele a víz? De volt rajta kemény szilikon tok, szerintem az is sokat számított.
2014. febr. 23. 08:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és a sim kártyás meg az sd kártyás részt, meg az akksit sem érte, mert nem volt vizes, mikor kivettem, és szét szedtem.
2014. febr. 23. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!