Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Noki Lumia-t vegyek vagy...

Noki Lumia-t vegyek vagy inkább valami mást?

Figyelt kérdés
40.000-m van rá és eddig mindenki a lumia-t ajánlotta, mondták hogy nincs rá annyi alkalmazás de igazából nem nagyon kell csak netezésre használnám
2014. febr. 22. 10:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Nokia Lumia*
2014. febr. 22. 10:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Az emberek hülyék. Régen én is fikáztam a WP-t, de rájöttem, hogy semmi baj sincs vele. Most sem kéne, de csak azért, mert Android után nekem nagyon zárt lenne, de az emberek 95%-ának teljesen mindegy, hogy melyik OS-t használja, hisz csak neteznek meg facebookoznak, arra akármelyik OS alkalmas.


Ha neked tetszik, akkor tökéletes a WP8 és a Lumia sorozat.

2014. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg van egy androidos tabletem és azért akarok telefont venni hogy nekeljen a tabletet hordozni mindenhová
2014. febr. 22. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nincs annyi alkalmazás rá, mint androidra, de a legfontosabbak megvannak. Letisztult, zárt rendszer csekély testreszabási lehetőséggel. Internetezésre, zenehallgatásra, fényképezésre tökéletes a lumia. (átlagos használat) Androidot csak akkor ajánlanám, ha rengeteg alkalmazást, játékot szeretnél letölteni, és használni. Ne feledjük el a testreszabási lehetőséget is, amiben az android a toppon van.
2014. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Worest ***** válasza:

Bőven megéri.

Legalább nincs tele mindenféle szennyel.

40.000-ből kijön egy Nokia Lumia 525 vétel, ami ezen az áron a legjobb vétel.

2014. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!