Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet számokat átmenten...

Hogyan lehet számokat átmenteni egyik készülőkről a másikra?

Figyelt kérdés

mert megpróbáltam,úgy hogy áttettem a sim-kártyát,de így nem jelentek meg a számok.Aztán összekötöttem a számítógéppel adatkábellel,de így sem láttam olyan fájlokat amik a neveket jelentenék,csak ilyen videók,zenék,képek jöttek fel. Akkor hova mentette a számokat?:D

U.i.: a készülők érintőképernyője nem működik,így főleg a PC-n keresztül tudnám csak bütykölni.


2014. febr. 22. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne szupertitkos a készüléked neve, még az is meglehet, hogy beesik valaki, aki tudja a megoldást.
2014. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden készülékhez szokott lenni valami program, ha nem valami névtelen kínai klón, akkor a gyártó magyar nyelvű oldaláról letölthető. Ezzel lehet kezelni USB-n keresztül a telefon névjegyzékét, üzeneteit, stb...

Ez a program képes valami olyan formátumba lementeni a névjegyeket, amit egy tetszőleges másik telefon hasonló programja is tud értelmezni. (vagy egyben az egészet csv formátumban, vagy a névjegyeket egyenként vcf formátumban, ez utóbbi formátumot minden ismeri, még az outlook is)


Pl. régebbi Samsung telefonokhoz ilyan program a New PC Studio, újabbakhoz a KES.

De ha már ilyen szupertitkos a telefonod típusa, keresd meg a gyártó oldalán a "támogatás" menüpont alatt, biztos lesz program.

2014. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
javítom, kihagytam egy betűt, KES helyett KIES
2014. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm szépen a választ!

azért nem válaszoltam csak,mert elfelejtkeztem erről a kérdésről,szóval a egy nokia c3-01-as típusú készülékről van szó. Megtudnád nekem keresni esetleg ezt a programot,mert sajnos elég laikus vagyok és angolul sem tudok.

Köszönet az eddigi segítéségért:)

2014. febr. 25. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez pedig a Nokia Suite program, hogy tudd a számítógéppel kezelni a telefont:

[link]


Magyar oldalról szedtem, kb 2 perc volt:

1: www.nokia.hu

2: Fent a "Támogatás" menüpont

3: "Íírja be a modell nevét": c3-1

Az eredmény fentebb :)

2014. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huh nagyon szépen köszönöm!:)
2014. febr. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!