Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 várható élettart...

Samsung S5230 várható élettartama?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyen telefont vásárolni és érdekelne, hogy körülbelül meddig húzhatom egy ilyen telóval. Olyanokra gondolok, hogy 2 naponta tölteni kell a telefont, vagy egyéb idővel előjövő hibák.


A válaszokat előre is köszönöm.


2009. dec. 10. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2 év garancia van rá,nem fog tönkremenni.Egyébként nekem elég sokat kibír,több mint 1 hetet 1 töltéssel,mondjuk nem is használom olyan sokat.
2009. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyik szolgáltatónál vetted a telefont ?
2009. dec. 12. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok,T-mobilenál vettem.
2009. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Linkelném neked az oldalt, ami nekem mindig segített telefon témában.


[link]


Amúgy meg nekem ilyen telefonom van. Legalább 1 hétig bírja folyamatosan bekapcsolva zene hallgatás nélkül. Imádom a a telefonom =)

2009. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden attól függ hogy az aksit milyen időjárási körülményeknek teszed ki
2009. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat. Vodafone-nál néztem a telót, de ott csak 1 év garanciát adnak rá, ha függetlenbe veszem úgy pedig 40 ezerbe kerül szóval marad a Vodafone úgy érzem. Pedig jól jött volna a 2 év gari. :S
2009. dec. 13. 16:35
 7/8 anonim válasza:
Nem fogsz benne csalódni ;)
2009. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megvettem a telót és nagyon tetszik. :P
2009. dec. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!