Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom az új iphone (4s)...

Hogy tudom az új iphone (4s) -m aktiválni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kaptam egy iphone-t, t-mobile függőbe. Netről rendeltük, ezért nincs semmi aktiválási dolog.. Mivel hétvége van, azt hallottam, hogy csak hétfőn lehet, mert valami telefonszámot kell felhívni és ez csak hétköznap elérhető... Ezt nem lehet másképpen megoldani?

2014. febr. 22. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak netkapcsolat kell neki, legalábbis én anno számhordozás megtörténte előtt (amikor még érvénytelen volt a SIM-em) aktiváltam. Tedd fel a számítógépedre az iTunes-t, és dugd a gépre a telefont, én így csináltam anno - SIM azért legyen benne.
2014. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, remélem sikerül!:)
2014. febr. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!