Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér telefont szeretnék...

Fehér telefont szeretnék venni, de attól tartok hogy koszolódik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval.. Hónapokig vaciláltam hogy fehér vagy fekete blackerry q10-et vegyek, és végül (talán mert lány vagyok:o) a fehér mellett döntöttem.. most pedig azon filózok hogy mi lesz hogyha koszolódik?>< főleg hogy billentyűs telefon, és a billentyűk között még jobban meg fog maradni a kosz. Oké hogy veszek valami tokot, de attól még az elejével mit kezdhetnék?:|Egyáltalán nem olcsó telefon, ugyhogy nem szeretném hogy kb 1 hónap után azt higyjék az emberek hogy fekete, holott fehér..:DD a válaszokat előre is köszönöm!:D

2014. febr. 23. 16:23
 1/8 dersol ***** válasza:

Ennyire azért nem koszolódik, sőt.

Volt már pár fehér telefonom, egyáltalán nem vészes a helyzet, ha mégis koszos lenne, akkor meg vatta + etilalkohol, minden lejön.

2014. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Papírtörlőre fújok egy kis ablakpucolót, és azzal rendszeresen áttörölgetem
2014. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű: visszacsomagold és beteszed a szekrénybe. És nyugodtan alszol, hogy a drága telefon tiszta marad.
2014. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez nem károsítja a telefont semmilyen mértékben? Az eddigi válaszokat köszönöm:) Az utolsónak pedig: lehet az lesz:D kinyitom, megölelgetem, vissza elrakom aztán jól érzem magam hogy van egy ilyenem.:DDD
2014. febr. 24. 22:29
 5/8 dersol ***** válasza:

kemia 9. osztaly

nem

2014. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2014. febr. 25. 17:01
 7/8 anonim válasza:

Nekem ugyanilyen telóm van, BB Q10 fehér színben már 4 hónapja és egyáltalán nem koszolódik a billentyűk között levakarhatatlanul. Hetente egyszer áttörlöm egy fertőtlenítő kendővel a bacik miatt, az elég tisztítás neki szerintem.

Azért ilyen árú készüléknél már a jó anyagminőség nagyon elvárható és ezt a Q10-től meg is lehet kapni: nem recseg és nem kopik a tisztítástól, nincsenek rajta "koszgyűjtő" és felesleges rések.

2014. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Juj de örülök hogy valaki olyan írt, aki rendelkezik némi tapasztalattal.:) Köszönöm!:DD nagyon jó híreket mondtál.:)
2014. márc. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!