Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barátnőmmel androidos telóján...

Barátnőmmel androidos telóján chateltünk, állítólag vonaton volt, de két válaszánál bevillant a helymeghatározás és egy fix pontot mutatott. Lehetséges ez, vagy kamuzik?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 18:13
 1/5 anonim válasza:
Lehet akkor ment el egy település mellett és annak a nevét írta ki!
2014. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy fix pontot?

Ha vonaton van az is fix pont, hisz azt nem látod, ahogy mozog, csak hogy amikor épp írta azt az üzenetet akkor hol volt.

2014. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fix ponton egy nem a vonat útvonalán lévõ teljesen máshol található helyet értek, pl. utazik Miskolcról Bpre, Füzesabonyból ír elmondáa szerint, a kèt üzi szerint meg , az Etele téren van. Ott az állandó munkahelye egyébként, tehát sokat tartózkodik ott.
2014. febr. 23. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges az is, hogy kamuzik, lehetséges az is, hogy a telefon működik furcsán, szóval nem fogjuk tudni megmondani, hogy biztosan kamuzott-e vagy sem.
2014. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez nem mindig megbízható. Nem rég a hugom elment Londonba, aztán 2 napig Londont jelzett neki a helymeghatározó, néha beugrott a valós tartózkodási helye, de épp mellettem állt ( jól messze Londontól) és allot is Londont jelzett. :))) én is sokszor voltam már így, aztán mindenki kérdezgette, hogy MIT kerestem ott? :) persze a lány nyilván kamuzik, fogadj fèl egy magánnyomozót. XD
2014. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!