Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s-t érdemes még...

Iphone 4s-t érdemes még venni, jó telefon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremnek 4s-e van, de engem nem nyűgözött le. Ahogy néztem a specs-jét árban sokkal jobb telefonokat lehetne venni.
2014. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a legújabb játékok nem/vagy akadva mennek rajta, de minden másban tökéletes még most is
2014. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha több évre tervezel vele, akkor alighanem nem. Várhatóan iOS8 lesz az utolsó szoftverfrissítés, amelyet meg fog kapni, azt követően számíthatsz arra, hogy egy-egy app már iOS9-et fog megkövetelni - de addig még 1.5 év van.


#1: különböző operációs rendszert futtató telefonokat tilos specifikációk alapján összevetni, már ha a sebességet akarod belőlük megítélni. iOS (és WP) optimalizáltabb, mint az Android (és helyenként más elveket is követnek), emiatt régebbi hardvereken is megfelelően futnak.

2014. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igen ezt ki hagytam, gondolom hogy nem ugyanúgy viselkednek hasonló hardware-vel alattuk.
2014. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képeket csinálni,netezni,kicsit videozni,telefonálni. Erre nem elég az iphne 4s 8gb? Én nem játszanai akarom ebből én már kinőttem :)
2014. febr. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!