Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 5S akkumulátora...

Egy iPhone 5S akkumulátora meddig bírja?

Figyelt kérdés
Ha nem játszom rajta nonstop.. sőt leginkább csak telefonálásra, sms-ezésre használom, esetleg néha rápillantok a facebookomra/emailemre, de azt se órák hosszat.

2014. febr. 24. 14:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg Samsungom van és konkrétan katasztrófa... Volt olyan, hogy lefekvéskor 80-85% körül volt, éjjel hozzá se értem, csak ébresztett, és mikor reggel megnéztem, 49%-on volt az aksi...
2014. febr. 24. 14:18
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ennyi használattal kb 2-3nap
2014. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az jó... esténként mondjuk feltenném pár órára. Mert pl. ha eltévedek vagy valami gáz van, akármi baj van és egy nap alatt lemerül, az nagyon gáz...
2014. febr. 24. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Na ne. Telefonálásra és SMS-ezésre iPhone 5S, tényleg nagyon sok értelme van ez miatt közel 200 ezret kiadni egy okostelefonra.

Inkább járnál utána, hogy a mostani telefonodnál mi szívja le az aksit, mert az is bírná napokig, ha kicsit foglalkoznál vele, és vagy raknál rá egy custom romot, vagy csak letörölnéd ami szívja az aksit.

2014. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó.. meg néha jól jönne a 8 MP-s kamera.. de ne csináljunk már úgy, ha az iPhone használók 85%-ának nem lenne elég egy Nokia 3410-es telefon tudása.... Nagyon kevesen használják ki a telefon "adottságait" játékokra.. Vagy olyan játékokra, amikre egy harmadannyiba kerülő telefon is bőven jó lenne..
2014. febr. 24. 15:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszem, hogy bárkinek is, főleg egy névtelen senkinek magyarázattal tartoznék, hogy mire adok ki 200 ezret és mire nem..
2014. febr. 24. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tartozol magyarázattal, és nem is kértem magyarázatot, hisz abszolút nulla közöm van hozzá, és nem is érdekel.


És igaz, hogy nem létezik egy ember sem, aki kihasználna egy okostelefon minden tulajdonságát, de te egy hagyományos telefonhasználatot írtál le, más legalább egész nap facebookon lóg, írja az emaileket, Viber-ezek, Facetime-ozik, tehát a 0-nál azért jobban kihasználja az okostelefon adottságait.


Jó kamerájú mobil meg szintén van olcsóbban, vagy akár veszel egy Sony DSC-RX100-at, ami a legjobb point and shoot kamera, és akkor van egy olyan kamerád, ami jobb képet csinál, mint amilyet egy iPhone valaha is fog.

Tudom, kényelmesebb, ha a telefonba van a kamera, ezt csak írom, hogy 200 ezerbe mi minden beleférne.

2014. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Facebookba egyébként azt is beleértem, hogy pl néha FB Messengerezem.. de azt is így csak max 10 percet tudom használni, mert mondjuk fél órától 10-15%-ot merül..
2014. febr. 24. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:
#4-es: már csak ezért is szeretem jobban az iphone-t. wifi, bluetooth, automata fényerő meg mittudomén mi minden még be van kapcsolva és szinte semmivel se szívja jobban az aksit
2014. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam akár 4-5 napot is kibír ha csak az alapfunkciókat használom.
2014. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!