Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek: Sony...

Melyiket vennétek: Sony Xperia S vagy Nokia N9 vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés

Nekem ami fontos: legyen benne word stb szerkesztő, ez csak a nokiában van. Legyen benne rádió: förtelem, hogy az iphone-ban nincs.


Ingyenes net nélkül használható GPS, asszem ez is csak a Nokiában van...


Az oprendszer viszont az Android a Sony mellett szól...


Használtan kb. mindegyik 30-45 ezer között van. újat és drágábbat nem akarok. Vélemények? Tapasztalatok?


2014. febr. 24. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az N9 nem tudom hogy jött a képbe, ha már Nokia, akkor ebben az árkategóriában 525/620, amúgy meg ezek közül Xperia S.
2014. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az N9 úgy jött a képbe, hogy ez a nokia saját oprendszerével fut még, amelyre könnyen lehet divx-et és mkv-t is másolgatni gépről... A Lumiákban windows alatt már elcseszték ezt is... konvertálgatni kell külön progival stb. Amit ajánlottál, abban nem tudom, hogy van ez... de nincs kedvem a másolgatással is vacakolni és tömörítgetni... :(
2014. febr. 24. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
WP8-ra ugyanúgy rámásolod, és vagy átkonvertáltatod, vagy Moliplayer-rel lejátszod. Még a kis filléres 520 is simán viszi a 720p-s MKV-kat.
2014. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+ felirattal :)
2014. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nokia N9? Nem vagy normális, ha ezt komolyan gondoltad.


Egyébként max 45k-ért ezeknél jobb telefont is kapsz, akár újonnan is, pl. Xperia L vagy Galaxy Ace 3.

2014. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a telefongyártók az új telefonokból direkt kihagynak mindent, hogy rájöjj, ez mégse, veszel egy másikat, amiből ugyanúgy kihagytak mindent...


Összehasonlítottam az 525 és N9 telókat. Azt írom, amiben van eltérés.


Tárhely:

525 - 8 GB

N9 - 16/32/64 GB


FLASH

525 - nincs

N9 - van


Nem látom, mi szólna az 525 mellett, azon kívül, hogy újabb? Sokkal kevesebbet tud, mint az N9...az Iphon 4-ről ne is beszéljünk, ahol csak az almát fizetném ki, az meg majd veszek a zöldségesnél :)


Amúgy a Sony-k viszont elég megnyerőek, arról tudja valaki, hogy ingyenesen jár hozzá a GPS? Mert az lenne az egyik legfontosabb dolog, hogy ne kelljen net hozzá...

2014. febr. 25. 00:20
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja igen, az N9-ben még tv kimenet HDMI) is van... az 525-ben az sincs...


De megnéztem a sony xperia s és L között a különbséget is, ez is igazolta, hogy minél újabb egy telefon, annál szarabb.


Különbségek:


Tárhely:

S - 32 GB

L - 8 GB


Magyar nyelvű menü:

S - van

L - nincs


Dallamszerkesztő:

S - van

L - nincs


Kamera felbontása:

S - 12 Mpx

L - 8 Mpx


Video:

S - 1020p HD player

L - 720p HD player


TV kimenet:

S - HDMI output

L - nincs


Flash:

S - Adobe flash

L - nincs


Az L egy fostalicska a régebbi S-hez képest... nemhogy többet tud, hanem jóval kevesebbet... asszem ennél maradok, hacsak nem tud valaki jobbat ebben az árban...

2014. febr. 25. 00:39
 8/8 anonim ***** válasza:
L az s szintjén van hardverileg és igaz 8 gb de BŐVÍTHETŐ 720p? az 1080p-t is simán lejátssza igaz mxplayerrel de ingyenes magyar nyelvű menü van benne
2014. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!