Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A GTA:San Andreas jelenleg...

A GTA:San Andreas jelenleg egy Androidos készüléken se tud akadás nélkül futni max beállításon?

Figyelt kérdés
Néztem videót-videókat, és még a nexus 5-ön is jópárszor leesik a framerate , pedig nem nevezhető gyengének egyáltalán
2014. febr. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
No és akkor én mit szóljak az Xperia solámmal? A támogatott készülékek között van, de a legalacsonyabb beállítások mellett is bírja jó 20 percig, utána egyre jobban elkezd akadozni, majd kilép. Tudom, tudom, 512MB RAM édeskevés ilyesmi Android alatt, de akkor miért van a támogatott készülékek között? Na, meg gondolom optimalizálási hiba is lehet ez, nem lehet tökéletes minden készüléken, mert van kismillió (és az optimalizálás hiánya a csúcskészülékek esetén sem segít mindig, szóval...).
2014. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, jól mondod, ez érdekes. ahogy az is, hogy nekem SP van és nincs a támogatott készülékek közt, közben elfut rendesen
2014. febr. 24. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

"nézem videókat"

jól van akkor. Nekem HTC One van, és sose szaggatott még be...

2014. febr. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Nexuson nem azért laggol, mert nem elég hozzá a RAM, hanem mert nincs még optimalizálva KitKatre.

Én is leszedtem a Nexus 5ömre, egy adott küldetésnél befagyott és azóta se ment tovább...

2014. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!