Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a ma bemutat...

Mi a véleményetek a ma bemutatott Samsung Galaxy S5-ről?

Figyelt kérdés

Perforált bőr a hátulja, fém keret, stb,stb.

Ez már nem gagyi műanyag mint az eddigiek, látszik rajta, hogy minőségi, jó érzés lehet megfogni, és jól is néz ki.

Már csak az ára a kérdéses, szerintem olyan 200 ezer forint körül lesz.

Szóval engem meggyőzött, ti hogy vagytok vele?



2014. febr. 24. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Még mindig ronda az alakja :D
2014. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezd felzárkózni az apple iphone mögé, ez az ujjlenyomat olvasó is... Amúgy szerintem jó húzás a külső alapanyagok minőségire való cseréje, bár nekem így a képekről nem jött be, nem győzött meg, de az irány jó.
2014. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elhamarkodták a bejelentést, várhattak volna és jobb cuccokat rakhattak volna bele
2014. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Ace-t érdemes lecserélni majd erre? Nyáron tervezem a cserét.
2014. febr. 24. 21:28
 5/5 Ren-D ***** válasza:
Nem felelt meg az elvárásaimnak.Vártam 2K-s kijelzőt,120fps-sel bíró kamerát,vízhatlanságot,alumínium borítást,a home gomb lekerülését,a képernyő egész felületén ujjlenyomat érzékelőt,vékony és elegáns dizájnt,4K-s videofelvételt és még hab a tortán lehetett volna oldalt káva nélküli.Ehelyett teljesen csak a 4K jött be,azon kívül csepp álló lett a telefon de vízbe nem lehet vinni,120fps nincs,a kijelző romlott 430ppi-re,"fémhatású" műanyag külső,a home maradt és ebben lett elhelyezve az ujjlenyomat olvasó ami így nekem iphone copy-nak tűnik mivel ez nem csak ötlet elvétel hanem szinte ugyanaz ráadásul ha jól láttam hüvelyk ujjal nem is oldható ki csak mutatóval tehát egy kézzel nem feloldható,vastagabb,nehezebb,csúnyább lett,bár örömömre csak 5,1 colra nőtt a kijelző jött is a rontás hogy maga a telefon sokkal nagyobb mint az s4 mivel a káva nagyon nagy az hogy a széleken ne legyen álmodni se lehet.Tehát csak annyiból lett jobb hogy gyorsabb,kicsit mások a feature-k de ez szubjektív és jobb a kamerája amire kíváncsi leszek mert az s4 már olyan szép képet csinál hogy fényképezőgépeket szégyenít.Szóval ha élőbe is olyan lesz mint amit live-streamen láttam akkor samsung fan létemre előbb váltok galaxy s4-ről iphone 5s-re mint s5-re az biztos.Most csak abban reménykedek hogy vagy kijön egy jobb verzió vagy pedig élőbe sokkal jobb lesz,nem szívesen váltanék iphonera.
2014. febr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!